Facebook YouTube

Cennik grawerowania na zegarkach

 

Grawerowanie na zegarkach wykonujemy laseremi: FIBROWYM, YAG lub CO2 (paski ze skóry)  zapewaniającymi bardzo dużą precyzję i możliwość umieszczenia nie tylko tekstów ale i większość grafik (jednak nie wszystkie, wymaga to kunsultacji z naszą firmą). Grawerujemy na kopertach, bransoletach, zapięciach, paskach praktycznie wszystkich marek od tanich po te bardzo drogie, wykonanych z metalu złota, srebra... Przed realizacją wykonujemy wizualizację i po jej zatwierdzniu przystępujemy do wykonania graweru.

 

Podstawowa cena grawerowania na zegarku:

- stalowym o wartości do 1500 zł. to 100 zł. netto / szt. (bez względu na ilość znaków)

- grawerowanie logo lub innej grafiki + 20 zł. netto / szt. do ceny podstawowej

- złotym, srebrnym jak i stalowym ale o wartości powyżej 1500 zł. USTALANA JEST INDYWIDUALNIE i zależy od wartości zegarka

* do podanych cen należy doliczyć 23% VAT

 

Jak przygotować projekt?

Wszelkie grafiki : logo, herby muszą być w kolorze RGB (R-0, G-0, B-0) w wersji wektorowej a czcionki zamienione na krzywe. Pliki nakleży przesłać na adres meilowy: reklama@morka.com.pl w formacie wektorowym: cdr, eps, ai, pdf.

 

Termin realizacji zlecenia

uzależniony jest od ilości sztuk średenio jest to 2 - 5 dni roboczych a przy dużych zleceniach termin ustalany jest indywidualnie w zależności od aktualnych możliwości produkcyjnych.

 

Podane ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dokładne przeliczenia przedstawiamy drogą meilową na podstawie indywidualnych zapytań.