Praca

MORKA PRACOWNIA REKLAMY poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Operator lasera CO2, YAG i frezarki CNC

Zadania:
- realizowanie produkcji według bieżących zadań
- obsługa Lasera Co2, włóknowego, YAG
- obsługa Frezarki CNC (istnieje możliwość przyuczenia)
- opracowywanie projektów graficznych
- ustawianie maszyn oraz kontrola ich pracy
- nadzór jakościowy nad wykonywaną produkcją
- dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
- przestrzeganie przepisów bhp i p.poż.

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze powyżej opisanych maszyn
- kreatywność
- znajomość podstaw rysunku technicznego
- dobra znajomość programu Corel Draw
- wysoka motywacja do pracy
- samodzielność w działaniu
- odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
- ciekawą pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji
- po okresie próbnym, możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
- niezbędny sprzęt do pracy

Jeśli chciałbyś/chciałabyś zaaplikować na to stanowisko, prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: reklama@morka.com.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.